Кредитна спілка «Йван»

Режим робочого часу:
Робочі дні: понеділок – п’ятниця
Робочі години: з 8:00 до 17:00
Години перерви: з 12:00 до 13:00
Вихідні дні: субота - неділя
Головна
Історія
Контакти

Історія

5 жовтня 1998 р. на установчих зборах у присутності 54-х осіб засновано кредитну спілку “Іван”, головою правління якої обрано М.Ю. Сарвадій. Також обрано та затверджено органи управління – кредитний і наглядовий комітети, затверджено перший Статут.

Кредитна спілка розпочала свою фінансово - громадську діяльність як громадська організація з 3000 грн. але швидко заслужила довіру і повагу серед жителів міста і району.

Одним із натхненників та організаторів кредитної спілки був Сарвадій Йван, який народився на Хустщині та в повоєнні роки емігрував у США . Йван Сарвадій свого часу був активним учасником кредитної спілки “Самопоміч”, створеною українськими емігрантами в м. Чікаго. У березні 2003р. на його честь кредитну спілку „Іван” перейменовано на КС “Йван”. І відповідно прийнято та затверджено зміни до Статуту.

26 лютого 1999р. розпорядженням Хустської державної адміністрації кредитна спілка отримала свідоцтво про реєстрацію № 73. На початку своєї роботи кредитна спілка орендувала приміщення в КБО і тільки 15 грудня 2002р. викуплено квартиру по вул. Чехова, своїми силами зроблено ремонт і почалася стабільна робота . Наприкінці 2002р.КС викупила суміжну квартиру та збільшила свою площу , чим було забезпечено можливість розвитку і зростання.

У 2001 р. придбано перший сучасний комп’ютер, що значно полегшило умови та ефективність роботи. В кредитній спілці працюють десять осіб . Нині всі робочі місця комп’ютеризовано.

З 2000р. КС “Йван” є членом Національної асоціації кредитних спілок України, а з 2004р.- учасником Стабілізаційного фонду, що дає змогу впевненіше працювати та захищає членів спілки від фінансових ризиків. З 2006р. спілка є членом Об’єднаної Кредитної Спілки Національної асоціації кредитних спілок України.

У травні 2004 р. кредитна спілка переєструвалася в держфінпослуг України як фінансова установа.

КС “Йван” нагороджена дипломом Українського фінансового Олімпу в номінації “Надання споживчих кредитів” у 2006 р. а також Дипломом ВсеукраїнськоЇ програми „Роботодавці України” - Лідер – 2007. У 2008 році Кредитна спілка „ЙВАН” нагороджено Дипломом: „Торговельні марки”.

„Фірмові найменування”, „Українські бренди” за вагомий внесок у розвиток фінансового сектору України.

На даний час членами кредитної спілки «Йван» є понад 1750 мешканців області, активи перевищують понад 3000000.00 грн. КС «Йван» динамічно розвивається, вважаючи своїм пріоритетом створення та відкриття філій у сільській місцевості.

У 2004 р. відкрито першу філію спілки в с. Рокосово Хустського району. Серед основних видів кредиту, якими користуються члени кредитної спілки, споживчі кредити під доступні відсотки для міського й сільського населення району та області для придбання необхідних товарів, обладнання автономного опалення, навчання та лікування.

Кредитна спілка “Йван” є надійною установою і здійснює свою діяльність відповідно до законодавства України та Статуту. Відповідає вимогам та нормативам, встановленим Національним банком України, Міністерством фінансів України та Держфінпослуг.

Протягом усієї діяльності кредитна спілка надає благодійну допомогу, підтримує заклади освіти, соціально значимі проекти району, зокрема Хустську школу – інтернат для дітей зі зниженим слухом, школу – комплекс естетичного виховання, надавала фінансову допомогу релігійній громаді для ремонту собору Святого Вознесіння в м. Хуст, для будівництва храму Преображення Господнього і міжконфесійної каплиці Любові на території районної лікарні.

Кредитна спілка “Йван” була одним з ініціаторів відродження в Хусті національної скаутської організації “Пласт”, щороку сприяючи проведенню літнього таборування молоді.